جهت تماس با ما اینجا کلیک کنید  ( یا به 09120035133 پیامک بدید )

بازیابی رمز اکانت در سایت اداره ثبت ipm.ssaa.ir

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

در صورتی که کار ثبت برند و لوگو ، اختراع ، طرح صنعتی و ... دارید باید از سایت https://ipm.ssaa.ir  اقدام کنید ، حال اگر پسورد ورود به اکانت را ندارید باید پس از ورود به همان لینک از طریق موبایل یا ایمیل پسورد را بازیابی کنید.

نکته : اگر به آن موبایل یا ایمیل جهت بازیابی دسترسی ندارید ، نامه زیر را پرینت بگیرید و به سازمان تحویل دهید ، تا اول سازمان موبایل را عوض کند ، سپس خودتان بازیابی رمز روی خط موبایلتان بزنید.

نامه مخصوص تغییر شماره موبایل و بازیابی رمز ( ویژه شرکت ها - اشخاص حقوقی ) :

ریاست محترم اداره ثبت علائم تجاری و مالکیت معنوی

با سلام

احتراما اینجانب آقای / خانم ----------  مدیرعامل شرکت ----------------- به شناسه ملی ----------------- برای ثبت نام در سایت اقدام کردم و متوجه شدم قبلا اشخاصی دیگر با اطلاعات نادرست در سایت به نام این مجموعه ثبت نام کردند ، لذا خواهشمندم موبایلی که به نام این شرکت در سازمان ثبت شده را به شماره ------------ تغییر دهید ، تا بتوانم بازیابی رمز بزنم و اطلاعات صحیح را وارد کنم. مدارک هویتی خودم و شرکت به پیوست تقدیم حضور می گردد و این شماره موبایل به نام مدیرعامل مجموعه است. با تشکر و احترام ( امضا و مهر مدیرعامل و شرکت )

*این نامه روی سربرگ شرکت باشد و مدیرعامل یا نماینده ای که در نامه معرفی می کنید و وکالت دارد ، نامه را به اداره تحویل دهد.

**************************************************************

نامه مخصوص تغییر شماره موبایل و بازیابی رمز ( ویژه افراد - اشخاص حقیقی ) :

ریاست محترم اداره ثبت علائم تجاری و مالکیت معنوی

با سلام

احتراما اینجانب آقای / خانم ----------  به کد ملی ----------------- برای ثبت نام در سایت اقدام کردم و متوجه شدم قبلا اشخاصی دیگر با اطلاعات نادرست در سایت به نام بنده ثبت نام کردند ، لذا خواهشمندم موبایلی که به نام من در سازمان ثبت شده را به شماره ------------ تغییر دهید ، تا بتوانم بازیابی رمز بزنم و اطلاعات صحیح را وارد کنم. مدارک هویتی خودم به پیوست تقدیم حضور می گردد و این شماره موبایل به نام خودم است. با تشکر و احترام ( امضا  )

*این نامه را خود شخص یا شخصی که در نامه معرفی می کنید و وکالت دارد تحویل اداره دهد.

ramzeaccount

 

 

آخرین ویرایش در دوشنبه, 19 ارديبهشت 1401 08:02
نظرات (2)
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ، درود برشما ، جهت راهنمایی کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند.

This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام و عرض ادب
من مدیر عامل شرکت ارشا کالای فریور و مالک علامت تجاری نکوچهر هستم. نام کاربری ورود به سامانه را فراموش کرده ام. چگونه می توانم نام کاربری را بازیابی کنم.
با سپاس ار راهنمایی شما

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد
سوال یا نظر خود را بنویسید
Posting as Guest
×
0  کاراکتر ها
Suggested Locations