جهت تماس با ما اینجا کلیک کنید  ( یا به 09120035133 پیامک بدید )

مبلغ حق الثبت برند در سال 1403

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مبلغ حق الثبت برند در سال 1403 با توجه به اینکه برند به نام شرکت ( حقوقی ) باشد یا شخص ( حقیقی ) و با توجه به پارامترهای دیگر مثل : تعداد طبقات درخواستی ، تعداد شرکا و مالکین و ... متفاوت است ، اما هرساله یک افزایش 20% درصدی را تجربه می کند و به صورت میانگین برای شرکت ها 300 هزار تومان و برای اشخاص حقیقی مبلغ 130 هزار تومان می باشد که این میزان برای اشخاص حقوقی به نسبت انتخاب طبقات بیشتر برای ثبت و تعداد شرکا یا مالکین برند تا سقف 500 هزار تومان و برای اشخاص حقیقی 260 هزار تومان میتواند بالاتر برود .

haghosabt

یادآور می شود که حق الثبت یک گام قبل از گام نهایی شدن ثبت برند است و پس از اینکه آگهی دوم ثبت علامت در روزنامه رسمی کشور به چاپ رسید و گواهی برند صادر گردید ، برند ثبت نهایی شده است .

برای انجام صفر تا صد ثبت برند و یا مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09120045244

آخرین ویرایش در دوشنبه, 27 فروردين 1403 08:17
نظرات (3)
This comment was minimized by the moderator on the site
کل هزینه ثبت نام یالوگوی کترینگ (غذابیرون بر)چقدره؟متشکرم
This comment was minimized by the moderator on the site
من زمان پرداخت حق الثبت برندم گذشته حالا باید چکار کنم ؟ یعنی باید همه مراحل ثبت و از اول انجام بدم؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید
This comment was minimized by the moderator on the site
سمیه اکبری عزیز بایستی پرونده شما از چند جهت مثل تایمی که از انقضای مهلت گذشته و ... بررسی شود در صورتی که کمتر از یک ماه باشد امکان درخواست استمهال وجود دارد - برای اطلاعات بیشتر و انجام کار با ما تماس بگیرید .
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد
سوال یا نظر خود را بنویسید
Posting as Guest
×
0  کاراکتر ها
Suggested Locations