جهت تماس با ما اینجا کلیک کنید  ( یا به 09120035133 پیامک بدید )

مزایا و معایب ثبت برند و لوگو

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

ثبت برند و لوگو هم مزایایی دارد و هم شاید معایبی که قطعا مزایای آن بسیار بیشتر است که در این مقاله مفصلا به آن می پردازیم ثبت برند نامی است که ، ارائه دهنده ی یک محصول و خدمات مرتبط به آن را نشان می دهد و اگر بخواهیم در این مطلب تعریفی برای علامت تجاری و لوگو نیزداشته باشیم ، طرح و عنوانی است که به متقاضیان خرید محصول و خدمات شما کمک می کند که محصول شما را بهتر بشناسند و علاوه بر شناخت بهتر، موجب تمایز خدمات شما نسبت به دیگر افراد نیزمی باشد . یکی دیگر از ویژگی های اساسی و مهم که می تواند نکته ی قابل توجهی در این مطلب باشد با ثبت برند به راحتی ویژگی های مختلف کار خود را می توانید ارائه دهید ، و مهم تر از آن این که نام شما شهرت پیدامی کندو دیگر متقاضیان آن رامی شناسند.

مزایای ثبت برند و لوگو

1- عدم استفاده دیگران  

یکی از مهم ترین مزایای ثبت برند و لوگو برای جلوگیری از سو استفاده ی دیگران نسبت به نام انتخابی صنف فعالیتی شما است.

2- قانونی شدن

یکی دیگر از مسائل حائز اهمیت قانونی شدن نام انتخابی فرد متقاضی است این عنوان بدان معنی است که درمقابل قانون نام برند  نیز شناخته می شود و اجازه استفاده از این نام را از نظر قانونی ندارند.

3- اعتماد مشتری

 مهم ترین بخش این مطلب جلب رضایت و اعتماد مشتری با انجام ثبت برند است.

4- ارائه آن به سازمان ها و ادارات دولتی مثل سازمان غذا و دارو

 

معایب ثبت برند و لوگو

1- هزینه

2-زمان

 

 جمع بندی

پس مهم ترین موضوعی که  می تواند در ثبت برند ، موثر باشد جلب اعتماد مشتری است و عنوان مهم دیگر این که نام برند شما در مقابل قانون شناخته می شود و باعث کاهش هزینه های دیگر اعم از تبلیغات می شود  و  به شما کمک میکند تارقبای شما نیز دیگر از نام انتخابی شما استفاده نکنند.

 

 

 

 

 

 

 

آخرین ویرایش در سه شنبه, 24 اسفند 1400 16:13
نظرات (0)
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد
سوال یا نظر خود را بنویسید
Posting as Guest
×
0  کاراکتر ها
Suggested Locations