جهت تماس با ما اینجا کلیک کنید  ( یا به 09120035133 پیامک بدید )

حتما زمان ثبت برند دامین سایت هم ثبت کنید

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

در زمان ثبت برند حتما دامنه سایت خود را سفارش دهید ، حتی اگر نیازی به وب سایت ندارد

ثبت دامین هزینه ای ندارد

ثبت دامین یک سایت تنها 6 هزار تومان است ، پس ارزش دارد اسم کسب و کارتان را تنها با مبلغ 6 هزار تومان بگیرید ، حتی اگر به آن نیازی نداشته باشید، زیرا شاید روزی مجبور شوید سایت خودتان را راه اندازی کنید، در حال که اگر کسی آن را ثبت کرده باشد دیگر به این راحتی ها و حتی با خرج کردن ده ها برابر آن 6 هزار تومان شاید نتوانید به دامین مربوط به کارتان دسترسی پیدا کنید

ارزش برندتان افزایش پیدا می کند

قطعا زمانی که دامنه یک برند گرفته شده باشد، قیمت آن برند بیشتر خواهد شد، زیرا اکثر کسب کار ها در حال حاضر نیاز به سایت دارند و اگر برندی که داریم دامنه اش در دسترس ما نباشد خیلی جالب نیست وخیلی از مشتریان ما شاید با سرچ آن در اینترنت به سایت دیگری به اشتباه هدایت شوند.

دامین های مشابه هم ثبت کنید

ثبت دامنه اصلی که ضروری است، اما بهتر است دامنه های مشابه هم ثبت کنید، زیرا خیلی ها در انگلیسی در برخی تلفظ ها از oo و o و ou و .. بجای هم استفاده می کنند.

ثبت دامنه با کمترین از جایی مطمئن

شما می توانید با کلیک در اینجا ( ثبت دامین ) ، وارد سایت ثبت دامین شوید، در ابتدا دامین خود را سرچ کنید و اگر آزاد بود ، اقدام به ثبت آن کنید. اگر در این زمینه هم سوالی داشتید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

نتیجه گیری

واقعا 6 هزار تومان مبلغی نیست که شما بخواهید ارزش کسب و کارتان را پایین بیاورید، و فکر نمی کنیم با پرداخت 6 هزارتومان به شما ضرری وارد شود، پس حتما حتما دامین اصلی و دامین های مشابه کسب و کارتان را ثبت کنید، تا در مواقع ضروری از آنها استفاده کنید.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 24 اسفند 1400 16:18
نظرات (0)
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد
سوال یا نظر خود را بنویسید
Posting as Guest
×
0  کاراکتر ها
Suggested Locations