ثبت برند تهران

تهران

سامانه ثبت علائم تجاری - ثبت برند و لوگو تهران

آدرس : ایران - استان تهران - شهرستان تهران
پایتخت ایران تنها جایی است که مردم از سراسر کشور می توانند برای ثبت برند و لوگو به آن مراجعه کنند ، زیرا در هیچ شهر و استانی غیر از تهران مرکزی برای ثبت برند و لوگو نیست و به صورت متمرکز فقط اداره مربوطه در تهران فعال است ، اداره ثبت برند ضلع شمال غربی پارک شهر قراردارد که نزدیک ترین مترو آن مترو امام خمینی یا بقولی دیگر همان توپخانه است.
عزیزانی که قصد رفتن به اداره ثبت برند و لوگو در تهران را دارند ، چون اداره مرکز شهر است پیشنهاد میکنیم حتما با مترو بروند، و ایستگاه امام خمینی که مهمترین و اصلی ترین خط آن است ( هم خط یک و هم خط دو مترو ) به آن می خورد ، پیاده شوند ، و با پنج دقیقه پیاده روی به اداره مربوطه می رسید.
البته خیلی بعید است کارمندان اداره فرصت راهنمایی شما را داشته باشند یا بصورت کاغذی از شما چیزی را قبول کنند ، لذا اگر تسلط کافی ندارد ، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنماییتان کنیم. کارشناسان ثبتاد بصورت رایگان مشاوره های لازم را به شما خواهند داد.
خبر خوب آن است که شما اصلا لازم نیست به تهران سفر کنید یا اگر در تهران هستید لازم نیست به اداره مراجعه کنید ، فقط کافیست مدارک را برای ما ارسال کنید تا ما به وکالت از شما کار ثبت برند و لوگویتان را در سازمان ثبت انجام دهیم.
 

اردیبهشت و خرداد سال 1400 - آدرس و شماره تماس اداره علائم تجاری - اداره ثبت برند شهرستان تهران

خرید و فروش ، ثبت فوری ، ثبت vip ، ثبت با قیمت ارزان و کلیه امور ثبت برند و شرکت در تهران

تهران

نظرات (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

ثبت برند چند روز طول میکشه ؟

This comment was minimized by the moderator on the site

ما حدود 48 ساعته تحویل سازمان میدیم

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

سوال یا نظر خود را بنویسید

پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

چاپ   ایمیل